Bezpečnostní testy webových aplikací

Více než 10 let zkušeností v etickém hackingu ~ black-box penetrační testy

Black-box penetrační testování pro malé a střední firmy. Simulace hackerského útoku nejen pomocí profesionálních automatických nástrojů, ale především důkladné manuální práce.

Několikaleté zkušenosti v oboru IT bezpečnosti se snažíme zužitkovat nabídkou pro širokou veřejnost. Velké firmy, které se zaměřují na penetrační testy zvládají 300 - 400 testů ročně, zpravidla mezi jejich klienty patří banky, mezinárodní firmy, sázkové společnosti apod.

Na střední firmy, živnostníky, menší e-shopy a různé další projekty pak zpravidla nezbývá čas. Naším cílem je dodat kvalitní bezpečnostní testy a poradenství tam, kde je potřeba a chránit tak české podnikatele, zákazníky a v prvé řadě běžné uživatele. Nově také nabízíme simulace phishingových útoků. Neváhejte nás kontaktovat a využít bezplatnou konzultaci. Jsme schopni zajistit také individuální školení a přednášky dle zvoleného tématu.

Bug bounty a reference

Bugcrowd je vstupní branou k penetračnímu testování po celém světě. V rámci bug bounty programů je možné testovat bezpečnost pro různé společnosti a jejich celosvětové webové projekty. Mezi naše reference patří nalezení bezpečnostních zranitelností pro online služby jako Spotify, Tesla Motors, Fitbit, Smartsheet, Quora, Bugcrowd, ...

I u nás mají některé společnosti vytvořený bug bounty program a spolupracují při odstranění nalezených webových zranitelností. Pomohli jsme například u T-Mobile CZ nebo CSFD.cz. Jsme také členy na Hacktrophy.

Pokud máte zájem o profesionální penetrační test webové aplikace, který nebude stát statisíce korun, neváhejte nás kontaktovat! Zároveň nabízíme možnost spolupráce neziskovým organizacím a dalším zajímavým projektům. Jde nám v prvé řadě o bezpečnost Vašich uživatelů.

Kontaktujte nás

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte, nabízíme individuální konzultace zdarma.

Odvirování webových stránek

Profesionální odvirování napadených webových stránek, odstraníme malware a viry.

Antivirová kontrola webových stránek

Otestujte zdarma Vaše internetové stránky ~ detekce malware a ověření blacklistu.